Боротьба з розтяжками під час вагітності та після пологів

Відмова від відповідальності

Сайт не дає ніяких заяв або гарантій, прямих або непрямих, відносно повноти, точності, достовірності або відповідності вмісту даного блогу для будь-якої конкретної мети. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних й пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися як заміна консультації з лікарем.

Боротьба з розтяжками під час вагітності та після пологів

Під час вагітності у багатьох жінок з'являються розтяжки, які іноді настільки глибокі, що з часом перетворюються в маленькі шрами. Вони спочатку можуть бути дуже помітними, потім бліднути, але в будь-якому випадку, псують настрій не один рік після пологів. А під час самих пологів трапляється й оперативне втручання: кесарів розтин або епізіотомія. І те, і інше залишає шрами. Як повернути собі красу і позбутися від відміток на тілі?

Допоможуть поліпшити ситуацію спеціальні засоби від розтяжок, наприклад, гель Келокод, який призначений для зменшення деформації шкіри, ремоделювання та освітлення старих рубців (більше ніж 1 рік), запобігання утворенню рубцевої тканини в місцях деформації, а також коригування розтяжок вікових і після родових. А крім того, бажано вживати в їжу продукти, що підвищують вироблення природного колагену або еластину. Серед таких варто відзначити желатин. Якщо у малюка немає алергії, то їжте фруктові желе, рибний холодець в невеликих кількостях. Вживайте достатньо білка, рослинного або тваринного (горіхи, риба, боби, м'ясо індички).

Але запобігти розтяжкам легше, ніж з ними боротися. Починати профілактику слід не пізніше третього місяця вагітності. Тому що всі гормональні перебудови в організмі починаються з перших же місяців вагітності. До другого триместру ці процеси сприймаються організмом вже звично, і розтяжки можуть з'явитися вже тільки від швидкого збільшення ваги. Хороший засіб від розтяжок — масаж струменями води. Направляємо круговими рухами сильний струмінь душу на шкіру грудей і живота. Це стимулює кровообіг і живлення шкіри. Регулюйте натиск води так, щоб масаж був вам приємний. Після душу можна зробити масаж махровим рушником — ще один хороший засіб, що стимулює живлення проблемних зон зсередини. Так само допоможе нанесення на шкіру кремів і олій, що стимулюють виробництво клітинами шкіри волокон колагену та еластину, наприклад, Моделююча сироватка проти розтяжок Тайфун, відмінно зволожить шкіру, додасть їй пружність і еластичність. А також слід наносити на шкіру олії: кокоса, льону, мигдальну, оливкову.

До профілактичних заходів останнього триместру відноситься і спеціальна підтримуюча білизна для вагітних — підтягуюючі трусики та щільний бюстгальтер з широкими лямками. Щоб уникнути розтяжок на грудях такий бюстгальтер слід носити весь період годування грудьми. Для запобігання розтяжок і підвищення пружності грудей рекомендується Фемофіт Бюст крем, який до того ж є профілактикою мастопатії та уповільнює процеси старіння шкіри. Від надмірного розтягування шкіри може допомогти й бандаж для вагітних.

Від розтяжок позбутися можна. Наберіться часу, терпіння і не допускайте висихання шкіри. І через деякий час ви помітите результати.